Świąteczne prezenty dla marketingowa

Ho Ho Ho! Jako, że święta coraz bliżej, sprawdzamy pięć niezawodnych prezentów dla wszystkich miłośników marketingu online!

Im szybciej Grudzień mija, tym bardziej dociera do nas, że czas kupić prezenty. Co, jeżeli wylosowałeś kolegę lub koleżankę z działu marketingu, lub po prostu masz takiego znajomego? Kupienie podarku dla indywidualisty z oryginalnym stylem nie jest łatwe. Dziś, jako świąteczna terrorystka, zabiorę Was w podróż po przewodniku prezentowym. Od teraz koniec z obawami o nietrafiony pomysł!

Świąteczne prezenty dla marketingowca

Po pierwsze, co łączy wszystkie osoby z agencji kreatywnych?
– Są cały czas online,
– Praca wymaga od nich bycia na bieżąco z trendami,
– Dobrze znają języki obce (angielski na pewno),
– Na nowości technologiczne świecą się im oczy.

Zatem kiedy podobieństwa mamy odhaczone, przejdźmy do sprawdzonych typów prezentów:

  • Porządny Powerbank

Wszyscy, którzy choć na chwilę zatracili się w social mediach, wiedzą, że życie bez tego sprzętu bywa trudne, w końcu ile czasu można siedzieć na kablu?
Liczby nie kłamią. Co poniedziałek, dostając raport o aktywności, 8 godzin dziennie wybija lekką ręką. Nie mówiąc już o wyjściach na miasta. Relacja w końcu sama się nie nagra, mail nie sprawdzi, komentarz nie napisze, prawda?

  • Książki Branżowe

Internet nigdy nie stoi w miejscu, dlatego każdy social media manager co chwilę się szkoli. Zmiany w trendach, algorytmach czy portalach zmuszą nas do ciągłego pogłębiania i aktualizacji wiedzy. W ostatnich miesiącach pojawiło się kilka pozycji, po które naprawdę warto sięgnąć. Szczególnie polecam sprawdzić „Zakamarki marki” Pawła Tkaczyka, to praca w pełni ponadczasowa.

  • Karta podarunkowa do Spotify lub płyta ulubionego zespołu

Co daje nam muzyka? Przede wszystkim inspiracje oraz możliwość odcięcia się od świata. Wierz mi, każdy z nas czasem tego potrzebuje, a najlepsze pomysły rodzą się przy różnych utworach. Muzyka również koi, a po kolejnych poprawkach od klienta może się okazać zbawienna dla ciebie i otoczenia.

Poznaj nasze Case Study i dowiedz się, dlaczego nasze pomysły zawsze trafiają w sedno!

  • Kalendarz/Planer

Mimo że nasze życie kręci się wokół Internetu, przypomnienia w telefonie i wszelkie aplikacje mogą być niewystarczające. Czasem najlepiej wybrać tradycyjne rozwiązania. Dlatego kalendarz to kolejny świetny prezent. Obdarowany zapisze wszystkie najważniejsze spotkania i projekty, nawet jeżeli telefon jest rozładowany.

  • Stolik pod laptop

No i czas na wisienkę na torcie tego zestawienia. Stolik pod laptopa idealnie sprawdzi się na każdy home office. Biuro w łóżku? Czemu nie! Praca w domu to styl życia. Takie rozwiązanie umożliwi uniknięcia wylanej herbaty czy bólu kręgosłupa. Same plusy!

Co powiecie na takie propozycje? Zgadzacie się z nimi, a może macie własne, inne pomysły? Koniecznie się z nami nimi podzielcie. Wesołych Świąt!