Darmowe konsultacje

Podjęcie decyzji o zatrudnieniu specjalisty social media lub tym bardziej, całej agencji, wymaga nie tylko dodatkowego budżetu, ale przede wszystkim świadomości funkcjonowania rynku. Reklama w obecnych czasach to prawdziwa dźwignia handlu. Często przy tym zapominamy, że media społecznościowe to jednak znacznie więcej. Mamy tu na myśli chociażby takie zagadnienia jak tworzenie szablonów graficznych i później grafik. Doliczyć trzeba pełen copywriting, analizę, raportowanie, współpracę z biurem obsługi klienta, wsparcie merytoryczne, zażegnanie kryzysów, budowę i optymalizację reklam. Im bardziej się zagłębimy, tym więcej zagadnień znajdziemy – od prostego lejka sprzedażowego, przez komunikowanie wartością czy po prostu, dostosowanie się do tzw. Buyer persony. Jest tego sporo, dlatego istotna jest tu początkowa analiza i konsultacja.

W czołówce naszej strony znajdziecie przycisk „Darmowa konsultacja”. Znalazł się tam zresztą nie bez powodu. To właśnie za jego sprawą możecie do nas napisać i porozmawiać o tym, czego tak właściwie można się spodziewać po agencyjnych działaniach w mediach społecznościowych. Za sprawą konsultacji odpowiemy m.in. na takie pytania jak:

  • Jak dokładnie wygląda mój obecny profil social media?
  • Jak oceniamy elementy graficzne i czysto techniczne?
  • Czy obecnie publikowane treści poprawnie nawiązują do mojej działalności?
  • Jak wygląda obecne zaangażowanie wobec moich treści i dlaczego jest ono niższe, niż zakładałem?
  • Jak powinien wyglądać wewnętrzny Business Manager i jak ustalać reklamy, by sprzedawały?
  • Czy narzędzia dodatkowe są zainstalowane i czy działają poprawnie (np. kod piksela FB, Google Analytics)

Na koniec odpowiednio ocenimy profil i zaproponujemy dokładne rozwiązania, które można wdrożyć. Za bazowy raport odpowiada nie tylko Social Media Manager z niemal dekadą doświadczenia w branży. Wsparcie otrzymasz również od analityka oraz dedykowanego grafika. Dotyczy to także przypadków, w których Twoje profile w sieci jeszcze nie istnieją. Pomożemy, bo wychodzimy z założenia, że te pierwsze rozmowy i wzajemne poznanie będą kluczowym elementem późniejszych działań. Wspieramy nie tylko przy okazji najpopularniejszego Facebooka. Nasze działania i konkretne case study opisujemy też na bazie takich mediów jak LinkedIn, Instagram, Youtube (z Google Ads), Pinterest, Tik Tok i Twitter. Dużą część zadań wspieramy też poprzez marketing szeptany. Siłą rzeczy monitorujemy kroki przez Brand24, Google Analytics czy Hotjar. Sporo, prawda?

Konsultacje z nami są w pełni darmowe. Na żadnym ich etapie nie będziemy oczekiwać podjęcia decyzji o dalszej współpracy. Te działania mają pokazać drogę do działań, ale czy będzie to start czegoś więcej – zadecydujecie sami.

Warto przy tym mieć na uwadze, że przygotowaliśmy dla Was pełen dział Case Study. Znaleźć tam można ogólne przykłady wdrożeń, za które odpowiadaliśmy w latach 2013 – 2022. Co więcej, w ostatnim czasie rozpoczęliśmy serię „Badamy Case Study”, w której poznacie bezpośrednie realizacje z branży kultury i rozrywki czy budowlano-remontowej.

Czego z kolei możesz się spodziewać dalej? Każdy przypadek jest kompletnie inny. Musisz przy tym wiedzieć, że za sprawą konsultacji chcemy Cię nakierować na systematyczny nadzór mediów społecznościowych i jego korelacje z Twoim biznesem. Bo nie da się „po prostu puścić jednego posta z kampanią za stówkę”. Tzw. przepalenie budżetu nigdy się nie sprawdza, a efektem jest jedynie zawód. Dlatego nasze działania możemy podzielić na jednorazową optymalizację profilu, ale też bieżącą obsługę, stworzenie contentu w oparciu o przyjętą strategię komunikacji, reklamy, monitoring marki, budowę sklepu FB czy wątki inne. Te zaproponujemy na indywidualnej rozmowie, do której z tego miejsca Cię zapraszamy.

Na koniec pragniemy przedstawić infografikę, która doskonale obrazuje podjęte przez nas kroki w 2021 roku. To nadal czas pandemii i licznych ograniczeń, przez które udało się nam przejść z podniesionym czołem. Osiągnięte efekty doprowadziły do przedłużenia każdej współpracy, którą budowaliśmy w tym czasie. Doskonałym podsumowaniem może tu być komentarz Teatru Studio Buffo, który pozwolimy sobie zamieścić:

„Korzystamy z usług MEdiagnozy w zakresie nadzorowania i monitorowania mediów społecznościowych. Ze swoich obowiązków wywiązują się wzorowo, wyróżniając się kreatywnością i nowatorskim podejściem w realizacji powierzanych zadań.”

Skoro Janusz Stokłosa i Janusz Józefowicz potwierdzają naszą skuteczność, to chyba więcej referencji już nam nie potrzeba.