Historia

MEdiagnoza powstała w pierwszych dniach 2013 roku. Od początku promowaliśmy pracę zdalną. Nagle stała się modna, co?

Najpierw w pojedynkę, później coraz to szerszą kadrą, drążyliśmy zagadnienia Social Media. Zaczynaliśmy oficjalnie od pracy przy gigancie - marki Ricoh. Od tamtej pory obsługiwaliśmy ok. 50 firm z Polski, Malty, Rumunii, Wielkiej Brytanii i Rosji. Tysiące zrealizowanych kampanii pozwoliło nam od 2020 roku prowadzić również warsztaty i szkolenia, z których korzystano m.in. w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Zobacz po prawej część z projektów, przy których pracowaliśmy i którymi z dumą się chwalimy.

Kluczowe Daty Dla Firmy 2013 - 2024

2013

04.01.2013 powstaje MEdiagnoza. Radosław Górniak oficjalnie zatwierdza nazwę, a przy współpracy z sosnowieckim Vision Trust stworzono pierwszy branding marki. Na pierwszy ruszt rzucamy takie firmy jak Ricoh, Good Garden Company Restaurant czy Cenegę.

2016

Do MEdiagnozy trafiają pierwsze trzy osoby, które od tej chwili tworzyć będą dodatkowo dział Copywritingu. Właśnie w tym roku nawiązano współpracę z marką Nokaut.pl, w tamtym czasie jedną z kluczowych porównywarek cen w Polsce.

2020

Mamy za sobą bliską współpracę z ponad 30 markami. W tym czasie wartość przeprowadzonych kampanii na samym tylko Facebook Ads przekroczyła 175 000 zł. Na Webinarze dla Vector Software prezentujemy ROAS 1462% uzyskane dla Teatru Studio Buffo. W czasie pandemii. Z zamkniętym teatrem.

2021

Pierwszy rebranding MEdiagnozy. W dobie szalejącego COVID-19 zdecydowaliśmy się na poważne zmiany struktury. Na tym etapie marka to także Copywriting, Tłumaczenia oraz kompleksowa realizacja Google Ads.