Mało kto może jeszcze pamiętać pierwszą stronę MEdiagnozy. W 2013 roku byliśmy z niej naprawdę dumni. Zresztą, Vision Trust odwaliło wówczas kawał dobrej i solidnej roboty. Czas jednak mijał, zmieniały się trendy i sama polityka firmy. Dlatego też z wielką dumą chcielibyśmy, w nieco luźniejszy sposób, zaprezentować nową wizytówkę. Wyjaśnimy też, co nami kierowało przy wdrożeniu. Bo czego tak właściwie można się teraz spodziewać po mediagnoza.net?

Nasza strona nie jest sprzedażowa. W pierwszej kolejności chcieliśmy się skupić na tym, abyście mieli realną możliwość poznania nas, zobaczenia efektów pracy. Tak też opracowaliśmy działy, w których znaleźć można kilka słów o kadrze czy przykładowe Case Study z realizowanych działań. Zawsze gramy w otwarte karty, dlatego poznacie bieżące rezultaty, jak również wyniki, które osiągaliśmy historycznie.

Warto odnotować, że przy całym rebrandingu zobaczycie również kompletnie nowe odsłony szablonów komunikacyjnych. Będziemy bardziej otwarci na rozmowy przy Twitterze oraz LinkedIn. Przedstawimy kilka materiałów wideo, a co więcej – w końcu otworzymy dla Was dział artykułów. Bo MEdiagnoza chce się dzielić. Będzie zresztą czym, szczególnie, że już oficjalnie otwieramy sekcję Copywritingu czy Google Ads.

Bądźcie zatem z nami i cieszcie się wspaniała przygodą.